Iniekcja Ciśnieniowa jako metoda zwalczania szkodników
4.9 (97.5%) 8 głos[y]

Iniekcja Ciśnieniowa – Technologia

Iniekcja ciśnieniowa w walce ze szkodnikami drewna jest jedną ze skuteczniejszych metod. Jako działanie z zakresu Dezynsekcji pozwala ona zwalczyć szkodniki drewna, grzyby oraz zaimpregnować drewno od środka. Dzięki wykorzystaniu tej metody mamy pewność że problem ten nie wróci w przyszłości oraz iż szkodniki zostaną zwalczone tak jak należy.

Iniekcja – Co to jest? Iniekcja Budynku

Metodę tę stosuje się przeważnie podczas gdy z budynku nie ma możliwości wysiedlenia mieszkańców a obiekt musi być w ciągłej użyteczności. Do wykonania samego zabiegu wymagana jest pompa iniekcyjna, której zadaniem jest wtłoczenie preparatów do rozplanowanych wcześniej nawiertów o stałej średnicy. Dzięki wtłoczeniu do drewna odpowiednich preparatów szkodniki zostają z niego zwalczone przy czym drewno jest zabezpieczone przed ponownym wtargnięciem szkodników drewna.

iniekcja-cisnieniowa

 

Iniekcja ciśnieniowa – Warszawa – Firma Corneco

Jedną z firm w Warszawie wykonującą iniekcje ciśnieniowe jest firma Corneco, która zajmuje się skutecznym zwalczaniem szkodników drewna na terenie całej Polski. Oferują oni swojemu klientowi zwalczanie większości znanych szkodników drewna na kilka sposobów, takich jak iniekcja ciśnieniowa, fumigacja, system AirMicro lub dezynsekcja mikrofalami.

Iniekcja Ciśnieniowa – Cennik

Cena tego typu zabiegu uzależnione są od wielu czynników, takich jak wielkość elementów, ilość wykorzystanego środka do zwalczania szkodników oraz ilości elementów drewnianych i trudności w dostępie do nich.