Mikrofale w dezynsekcji
4.9 (97.5%) 8 głos[y]

Metoda mikrofalowa zwalczania szkodników niszczących drewno.

Jest to metoda tępienia insektów gryzących drewno, która jako bardzo skuteczna nawet przy niekorzystnych czynnikach zewnętrznych takich jak temperatura powietrza, niekorzystna pogoda czy też zła wilgotność powietrza.

Działanie Mikrofal

Mikrofale to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest ogrzanie drzewa ze szkodnikami (belki, stropy, słupy drewniane) do temperatury minimum 55 stopni Celsjusza. Dzięki osiągnięciu takiej temperatury usługa przez naszą firmę spełnia normę ISPM 15, dzięki której owady w drewnie umierają. To właśnie dzięki destrukcji białka większość szkodników zostaje wyeliminowana z zainfekowanego drewna. Działanie mikrofalowe skupia się na jednej części belki lub elementu co zwiększa skuteczność likwidacji insektów.

Bezpieczna dla ludzi bez skutków ubocznych

Dezynsekcja przy użyciu mikrofal jest o tyle przyjazna iż nie wywołuje żadnych nieprzyjemnych zapachów, jest w stu procentach bezpieczna dla ludzi, zwierząt, oraz nie ma potrzeby naruszania konstrukcji architektonicznych a sam czas trwania zabiegu jest uzależniony od wielkości i grubości drewna.

 

mikrofale-zwalczanie-szkodników-corneco