Metoda mikrofalowa zwalczania szkodników niszczących drewno.

Jest to metoda tępienia insektów gryzących drewno, która wyjątkowo skutecznie sprawdza sie nawet przy niekorzystnych czynnikach zewnętrznych takich jak niska temperatura powietrza, niekorzystna pogoda czy też wysoka wilgotność.

Działanie Mikrofal

Generator Mikrofal to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest ogrzanie drewna zaatakowanego przez szkodniki (belki, stropy, słupy drewniane) do temperatury minimum 55 stopni Celsjusza. Dzięki osiągnięciu takiej temperatury usługa oferowana przez naszą firmę spełnia wymogi normy ISPM 15, dzięki czemu owady w drewnie giną. Działanie mikrofal skupia się na jednej części belki lub elementu co zwiększa skuteczność likwidacji insektów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej temeratury większość szkodników zostaje wyeliminowana z zainfekowanego drewna.

Bezpieczna dla ludzi bez skutków ubocznych

Dezynsekcja przy użyciu mikrofal nie powoduje powstawania żadnych nieprzyjemnych zapachów, jest w stu procentach bezpieczna dla ludzi i zwierząt oraz nie wiąże się z koniecznością naruszenia struktur obiektu. Czas trwania dezynsekcji za pomocą promieniowania mikrofalowego uzależniony jest od grubości i szerokości drewna poddawanego temu zabiegowi.

mikrofale-zwalczanie-szkodników-corneco