Iniekcja Ciśnieniowa – Technologia

Iniekcja ciśnieniowa jest jedną ze skuteczniejszych metod walki ze szkodnikami drewna. Jako działanie z zakresu dezynsekcji pozwala ona zwalczyć szkodniki drewna oraz zaimpregnować drewno od środka. Dzięki wykorzystaniu tej metody mamy pewność, że problem ze szkodnikami drewna nie wróci w przyszłości oraz że zostaną one zwalczone tak, jak należy.

Iniekcja – Co to jest? Iniekcja Budynku

Metodę tę stosuje się najczęściej wtedy, kiedy nie ma możliwości wysiedlenia mieszkańców z budynku a obiekt musi być w ciągłej użyteczności. Do wykonania zabiegu wymagana jest pompa iniekcyjna, której zadaniem jest wtłoczenie preparatów do wykonanych wcześniej nawiertów o stałej średnicy. Dzięki wtłoczeniu do drewna odpowiedniego preparatu znajdujące się w nim szkodniki zostaną zwalczone, a dodatkowo drewno zostanie zabezpieczone przed ponownym wtargnięciem szkodników drewna.

iniekcja-cisnieniowa

 

Iniekcja ciśnieniowa – Warszawa – Firma Corneco

Jedną z firm w Warszawie wykonujących iniekcje ciśnieniowe jest firma Corneco, która zajmuje się skutecznym zwalczaniem szkodników drewna na terenie całej Polski. Oferują oni swojemu klientowi zwalczanie większości znanych szkodników drewna na kilka sposobów, takich jak iniekcja ciśnieniowa, fumigacja, dezynsekcja beztlenowa (system AirMicro) lub wygrzewanie mikrofalami.

Iniekcja Ciśnieniowa – Cennik

Cena tego typu zabiegu uzależniona jest od wielu czynników, takich jak wielkość elementów, ilość wykorzystanego środka do zwalczania szkodników oraz ilości elementów drewnianych i trudności w dostępie do nich.